Vila Malý - Poloha, Služby, Okolí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování se nachází v malé obci Českého ráje v Jinolici (náš dům je však v tak zvané Malé Jinolici) proti prvnímu ze tří rybníků Vražda. Vlakem se dostanete na trati Jičín - Turnov, autobusem Jičín - Turnov a v letních měsících turistickým autobusem Jičín - Český ráj (Prachov, Jinolice), autem po silnici I.tř. Jičín - Liberec se značenou odbočkou Prachovské skály.
Vybavení a služby
Ubytování je v RD se samostatným vchodem. Dva komplexně vybavené pokoje s vlastním soc.zařízením s kapacitou čtyř lůžek. Při vstupu v přízemí je společenská místnost s jídelními stoly a vybavenou kuchyňkou (vařič, mikrovlná trouba, toustovač, topinkovač, kávovar a konvice). Dvě ledničky. Na udržované zahradě je možné opékat i grilovat. Parkování.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Známé Jinolické rybníky s písečnými plážemi, restauracemi a rychlým občerstvením, disko, atrakce pro děti, rybaření. Pěší tůry po okolí, známé Skalní město, hrad Trosky, Valdštejn, Hrubá skála ap. Skok je do Krkonoš, Jizerek - Ještěd, Liberec, Harachov. 6km od nás je Jičín s historickými památkami, zámkem, galerií, lipovou alejí, koupalištěm s tobogány.
TOPlist